Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Open slow

29 lipca 2018 godz: 14:00 - 14:45 Scena Letnia z tyłu Domu Ludowego Darmowy

Termin 29 lipca / godzina: 14:00 oraz 17:00

Miejsce: scena letnia Domu Ludowego

Bilety: wstęp wolny

Kalendarz Program

Open_Slow – koncerty finalistów

Kamila Dauksz (wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, wiolonczelistka) to rodowita Opolanka. Jest absolwentką PSM I i II st. w Opolu w klasie wiolonczeli i Opolskiego Studia Piosenki. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu – kierunek wokalistyka jazzowa.
Solistka Opole Gospel Choir. Wraz z zespołem uczestniczyła w wielu krajowych i międzynarodowych festiwalach muzyki gospel. Od roku 2012 rozwija autorską działalność muzyczną, która raz po raz owocuje sukcesami.
Ważniejsze osiągnięcia to m.in:
I Nagroda na 35 Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „Piostur Gorol Song” w Andrychowie w 2013 r.,
II Nagroda na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA w Rybniku w 2014 r.,
II nagroda na 51. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie w roku 2015,
Nagroda specjalna na Ósmym Festiwalu Piosenki Artystycznej POETYCKA DOLINA w Warszawie roku 2016.
Autorskie piosenki Kamili można znaleźć na składankach: Ballady i niuanse 2 (CD 2) (A ja leżę) oraz Smooth Jazz po Polsku: Dobry Wieczór (Taka tumba) pośród utworów takich artystów jak: Kortez, Ania Dąbrowska, Skubas, Kayah czy Perfect.
Z piosenką Każdy z nas ma swój dom, w konkursie Napisz piosenkę o Opolu zajęła drugie miejsce.
Współpracowała m.in. z: Krystyną Prońko, Ewą Bem, Zbigniewem Wodeckim, Kayah, Mietkiem Szcześniakiem, SMOLIK&KEV FOX, Marylą Rodowicz, Ewą Urygą, Włodkiem Pawlikiem, Grzegorzem Skawińskim, zespołem Bakshish i wiele innych.
Od stycznia prowadzi także audycję radiową Dobre Granie Ekstra na antenie Radia Opole, gdzie prezentuje nieznanych polskich twórców – wartych poznania.
Tomasz Boruch (gitarzysta, multiinstrumentalista, kompozytor) pochodzi z Tarnowa. Studiował na wydziale jazzu w Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów gitarowych. Na scenie i w studio systematycznie współpracuje z czołówką polskich artystów młodego pokolenia.
Z Kamilą poznali się w Katowicach, podczas studiów na Akademii Muzycznej. Mają już na swoim koncie wspólne sukcesy. W 2017 roku to m.in. I Nagroda na VIII Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu czy I Nagroda na V Fetting Festiwal w Baranowie.

Szczegóły

Data:
29 lipca 2018
Czas:
14:00 - 14:45
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:

Organizator

Organizacja Podlasie SlowFest
Phone:
509 000 000
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?