Warning: Use of undefined constant kalendarz - assumed 'kalendarz' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /slowfest2018/wp-content/themes/ticketbox/header.php on line 24
Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

SlowFest onTour – ORLA

11 sierpnia 2018 godz: 19:00 - 21:00 Synagoga w Orli 10PLN

11 sierpnia 

Wystawa plenerowa Krakowskiego Klubu Fotograficznego  pt. „Wołkow – Inspiracje”

otwarcie wystawy o godzinie 16:00, plac przy Synagodze

Tańce w kręgu

godzina  17:00, Park

Woody Black 4 (AUT)

koncert w Synagodze, godzina 19:00, bilety 10 zł

(możliwy zakup biletów przez internetową stronę Podlasie SlowFest)

Kalendarz Program

Podlasie SlowFest to głównie Supraśl i najbliższe okolice. Jednak każda edycja wyrusza w drogę, by zainteresować sztuką slow mieszkańców i gości innych części Podlasia. Ubiegłoroczna edycja festiwalu odwiedziła Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu oraz Dwór Miłosza w Krasnogrudzie.

W tym roku Podlasie SlowFest on Tour będzie gościł w Orli. To wyjątkowe miejsce o długiej, czasami tragicznej historii, jedno z najstarszych miast regionu,  stanowi żywy dowód, że pamięć o minionych latach i ludziach, którzy odeszli, może motywować do twórczego postrzegania teraźniejszości.

We współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury festiwal zaprezentuje w Orli drobny fragment swojego programu. Wystawa plenerowa „Wołkow – Inspiracje”, która od 1 lipca będzie oglądana przez spacerujących w Supraślu, od 11 sierpnia będzie wystawiona na placu przy Synagodze. Zostanie tam do końca wakacji. Spotkanie w parku z tańcami w kręgu będzie energetycznym, niemal pierwotnym  wprowadzeniem do kolejnej atrakcji festiwalowej.  Wieczorem w Synagodze zabrzmi unikatowy kwartet klarnecistów. Swój autorski program w stylistyce jazzowej zaprezentują w Orli dzięki pomocy Austriackiego Forum Kultury.

Bilet na koncert Woody Black 4 w cenie 10 zł

Szczegóły

Data:
11 sierpnia 2018
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
10PLN
Wydarzenie Category:

Miejsce

Synagoga w Orli
Spółdzielcza 2,
Orla, Polska

Organizator

Organizacja Podlasie SlowFest
Phone:
509 000 000

Inny

Kategoria
Muzyka
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?