Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Woody Black 4

12 sierpnia 2018 godz: 19:30 - 21:00 Dom Ludowy 30PLN

Wydarzenie Navigation

12 sierpnia / godzina: 19:30 / Dom Ludowy / bilety: 30 zł

Kalendarz Program

Woody Black 4 

wykonawcy: Daniel  Moser – klarnet basowy, Leonhard Skorupa ‒ klarnet basowy, Stephan Dickbauer – klarnet, Oscar Antoli – klarnet, klarnet basowy

 

WoodyBlack4 to jedyny w świecie zespół grający muzykę improwizowaną na czterech klarnetach, w tym trzech basowych. Grupa wybrała wyjątkową drogę w świecie jazzu, odkrywając możliwości charakterystycznych dla tego gatunku instrumentów w sposób odświeżający i daleki od dogmatyzmu. Czterej muzycy poruszają się w klimatach współczesnego jazzu, z awangardowymi wypadami do krainy muzyki światowej. Ciepły dźwięk „czarnego drewna” jest wykorzystywany świadomie, rozpada się, eksploduje, a czasem nawet nieco się rozciąga, dzięki czemu zespół osiąga szeroki zakres stylistyczny utworów.

WoodyBlack4 zdobyli międzynarodowy rozgłos i szacunek ze względu na świeżość i bezkompromisowość w podejściu do muzyki oraz oryginalność własnych kompozycji. Mike Stern powiedział o nich: „Fantastic group, really fresh and special!” w  uzasadnieniu przyznania drugiej nagrody w konkursie Made in New York Jazz Competition. W dorobku artystycznym mają występy na prestiżowych festiwalach, m.in. Tokyo Jazz Festival czy JazzAhead Bremen.

Szczegóły

Data:
12 sierpnia 2018
Czas:
19:30 - 21:00
Koszt:
30PLN
Wydarzenie Category:

Miejsce

Dom Ludowy

Organizator

Organizacja Podlasie SlowFest
Phone:
509 000 000

Inny

Kategoria
Muzyka
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?