Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Open Slow – Mikołaj Poncyliusz Trio

1 lipca 2018 godz: 14:00 - 14:45 Scena Letnia z tyłu Domu Ludowego Darmowy

Termin 1 lipca / godzina: 14:00 oraz 17:00

Miejsce: Scena Letnia na tyłach Domu Ludowego

Bilety: wstęp wolny

Kalendarz Program

Open_Slow – finał konkursu i głosowanie publiczności

Mikołaj Poncyljusz Trio

Zespół zaprezentuje kompozycje lidera zespołu. Zabrzmią utwory utwory z repertuaru HoTS, Light Star Guiding czy twórczości solowej. Trio ma charakter bardziej otwarty i w dużej mierze kompozycje te mieszają się z improwizacją w jedną mozaikę dźwięku. Rozbudowane brzmienie gitary dzięki efektom i różne techniki gry np: smyczkiem zbudują grunt pod wspólną podróż. Muzyka przestrzenna która dominuje w brzmieniu ma swoje korzenie i inspiracje w zespołach Enrico Ravy czy Billa Frisela.

Mikołaj Poncyljusz – gitarzysta, kompozytor i lider warszawskiego zespołu HoTS. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im F. Chopina w Warszawie na Wydziale Jazzu  oraz absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki estradowej. Obecnie związany z zespołami HoTS, Warszawską Orkiestrą Improwizatorów, Light Star Guiding oraz Operą Na Zamku w Szczecinie przy musicalu „Crazy For You” i Operze Jerzego Kornowicza „Historia Najmniej Prawdopodobna”. Autor muzyki do Audiobooka „Mesjasz z rodu Efraima” Mosze Kulbaka.

Maciej Wojcieszuk – Perkusista, kompozytor  – urodzony w 1990 roku  Lublinie, student Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w klasie dr Adama Buczka, absolwent PWSM przy ulicy Bednarskiej w klasie p. Czesława Bartkowskiego. Wraz z Radosławem Łukaszewiczem i Michałem Załęskim współtworzy Usg trio, zespół prezentujący autorskie kompozycje. Jest też liderem własnego zespołu (Maciek Wojcieszuk Quintet), który został doceniony nagrodą Grand Prix na festiwalu Getxo Jazz w Hiszpanii w 2015 r . Od 2017 r. członek zespołu HoTS.

Radek Łukaszewicz – urodzony w Warszawie kontrabasista oraz gitarzysta basowy. Absolwent klasy kontrabasu jazzowego w ZPSM im. F. Chopina w Warszawie oraz Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. Współtworzy wiele odmiennych projektów muzycznych (jazz, world music, pop, rock). Koncertuje w Polsce oraz za granicą (Niemcy, Włochy, Holandia, Irlandia, Czechy, Słowacja oraz Ukraina).

Scena Letnia Domu Ludowego, wstęp wolny

Szczegóły

Data:
1 lipca 2018
Czas:
14:00 - 14:45
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:

Organizator

Organizacja Podlasie SlowFest
Phone:
509 000 000
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?