Sprzedaż biletów

Sprzedaż biletów

Można już kupić bilety na Podlasie SlowFest w Supraślu. Bilety na pojedyncze wydarzenia i karnety na cykle dostępne są za pośrednictwem strony www.slowfest2018.dalapenia.pl oraz na platformie www.ekobilet.pl. Wstęp na część wydarzeń w ramach festiwalu jest darmowy.

 Podlasie SlowFest rozpocznie się w sobotę 30 czerwca i potrwa do 12 sierpnia. Program festiwalu to film, muzyka, teatr, literatura a także wycieczki, warsztaty (w tym dotyczące kultury Podlasia), spotkania, zajęcia dla dzieci i kulinaria.

W sobotę 30 czerwca będzie można wspólnie z przyrodnikiem podglądać lokalne ptaki (Ptasi Budzik, godzina 2:00, koszt biletu 35 PLN), zebrać zioła z Puszczy Knyszyńskiej (Zioła Ojca Gabriela, godzina 10:00, koszt biletu 35 PLN), porozmawiać z pomysłodawcą Festiwalu – Romanem Gutkiem (Podlasie jest slow?, godzina 14:30, wstęp wolny) oraz posłuchać koncertu Ernsta Reijsegera, twórcy muzyki do filmów Wernera Herzoga, któremu towarzyszyć będzie holenderski pianista Harmen Fraanje (godzina 19:00, koszt biletu 30 PLN).

 

W niedzielę 1 lipca odbędzie się w wernisaż wystawy plenerowej inspirowanej twórczością Wiktora Wołkowa (Wołkow – Inspiracje, godzina 11:00, wstęp wolny), pierwsze spotkanie z cyklu poświęconego szeptuchom – regionalnym szamankom i uzdrowicielkom (godzina 15:00, koszt biletu 40 PLN) oraz spektakl Teatru Wierszalin – „Wykład” (godzina 19:00, koszt biletu 40 PLN).

Festiwalowa kasa biletowa w Domu Ludowym w Supraślu będzie otwarta od 29 czerwca od godziny 16:00.

Zapraszamy!

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?